• درب استیل

انتخاب یک درب تاثیر بسیاری در نمای ساختمان دارد به همین جهت انتخاب درب استیل یا درب آهنی و شناخت انواع آن تاثیر بسیاری فضای ساختمان خواهد داشت.
طراحی و ساخت درب استیل به توجه به نیازهای مختلف و انواع آن ، ابعاد و اندازه های مختلفی دارد .کارگاه مجموعه گام استیل با سال ها تجربه در زمینه طراحی درب استیل ، ساخت درب استیل ، درب ورودی ساختمان ، درب پارکینگ و درب اداری آماده همکاری و مشاوره می باشد.

درب استیل

- درب پاکینگ
برای ساخت درب پارکینگ فاکتورهای مختلفی را باید در نظر گرفت. درب های پارکینگی تقریبا عرض حدود ۳ الی ۴ متر دارند. معیارهایی که با آن می توان عرض درب را اندازه گرفت عبارتند از: پهنای کوچه، نوع درب مورد سفارش، پهنای درب .
همچنین ارتفاع درب استیل براسا نیاز کارفرما قابل تغییر می باشد.
درب فلزی دولنگه که بیشترین استفاده را به عنوان  درب پارکینگ  و درب حیاط دارند در دو سمت داخل و خارج باز می شوند. برای رسیدن به این منظور، می توان لولاهایی را در قسمت های خارجی درب نصب کرد. شما قادر هستید که با فلزکاری هایی که بر روی لولاها انجام می دهید درب فلزی را به سمت داخل ویا خارج و یا حتی به هردو طرف بازکنید.

- درب ورودی ساختمان
درب ورودی ساختمان هم مانند درب پارکینگ بسته به نیاز کارفرما و محل قرار گیری در ابتدا اندازه گیری می شود و سپس ساخته و نصب می شود.
مجموعه گام استیل برای ساخت تمامی محصولات خود نظیر : نرده استیل ، پله استیل ، پله گرد ، دکور استیل و... در ابتدا طرح مورد نظر کارفرما را بصورت سه بعدی  (3D) اجرا کرده و پس از تایید ، طراحی انجام شده جهت آماده شدن تحویل کارگاه داده می شود.

شماره تلفن : 66395915
شماره فکس : 66395778
شماره موبایل : 09121898858
ایمیل : info@gamsteel.ir

درب استیل

اشتراک گذاری: