• پله گرد استیل | گام استیل

پله ها جزو المان های جذاب و دوست داشتنی محسوب می شوند، المانی که به ما اجازه می دهند تا دو فضا در دو ارتفاع مختلف را تجربه کنیم. اما در این میان پله گرد استیل برای ما از جذابیت بیشتری برخوردار است، پله هایی که در میان حضور انبوه عناصر عمودی حسابی خودنمایی می کنند .

انواع پله گرد

پله گرد در کنج نود درجه دیوار
خیلی از افراد فکر می کنند که برای داشتن پله گرد استیل در دکوراسیون داخلی خانه باید حتما دیوارهای شان هم گرد و قوس دار باشد، اما شما حتی در کنج نود درجه دیوارها هم می توانید از وجود پله گرد  بهره مند شوید. چه بسا این پله گرد بتواند یکنواختی خانه شما را از بین ببرد و هیجان بصری را جایگزین آن کند.

پله گرد فلزی در دکوراسیون داخلی خانه
همان طور که اشاره کردیم پله گرد می تواند از مواد و مصالح مختلفی تهیه شود،پله گرد استیل معمولا در خانه هایی به سبک صنعتی و یا در فضاهای داخلی مانند انبارها و زیر زمین ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. دیواره این پله ها می تواند توسط دستگاه های CNC به اشکال مختلف برش داده شود تا شکل های زیبایی به خود بگیرد.

پله گرد شیشه ای در دکوراسیون داخلی
یکی دیگر از مواد و مصالحی که می توان برای ساخت پله گرد از آن استفاده کرد، شیشه ها هستند. اگر تصمیم دارید تا پله گرد خانه تان نهایت جذابیت ظاهری را داشته باشد و چشم هر کسی را به خود خیره کند. تنها راه آن این است که این پله ها شیشه ای باشند.

پله گرد در طراحی فضای بیرونی خانه
مبلمان فضای بیرونی و تجهیزات آن وظیفه دارند تا طراحی محوطه شما را کاربردی تر کنند و به شما کمک کنند که از بودن در فضای بیرونی تان احساس خوبی داشته باشید. راه پله های نیز یکی از همین تجهیزات هستند که می توانید از آن ها بهره بگیرید. مخصوصا پله های گرد. این نوع پله ها هم می توانند دارای متریال های مختلفی باشند. به طور مثال از تلفیق دو متریال شیشه و فلز درست شده باشد

پله گرد یا پله مستطیل؟
اگر طراح دکوراسیون داخلی خانه شما زبر دست و قهار باشد می تواند پله گردی را برای شما در کنج نود درجه خانه تان طراحی کند که در نگاه اول نتوانید تشخیص دهید که آیا این پله گرد است یا مستطیل. این نوع پله ها هم برای شما جذاب خواهند بود و هم برای هر کسی که به خانه شما پا می گذارد.

ترکیب دو متریال در ساخت پله گرد
پله گرد می تواند از دو متریال متفاوت تهیه شود تا کاملا با دکوراسیون داخلی خانه تان ست شود. اگر بیشتر مبلمان های خانه تان چوبی هستند اما در عین حال به سبک صنعتی هم علاقه دارید، می توانید پله گردی را سفارش دهید که از ترکیب ابن دو متریال ساخته شده است. درست مثل عکس بالا.

ترکیب پله گرد و پله صاف در فضای بیرونی
پله گرد آن قدر قدرتمند است که توانایی آن را دارد که با پله مستقیم و یا صاف ترکیب شود. این ترکیب بیشتر در فضای بیرونی و طراحی محوطه کارآمد است و مشکل دسترسی های سخت را برای شما حل خواهد کرد و به شما این اجازه را خواهد داد تا فضاهای جدید را تجربه کنید.

پله گرد استیل

اشتراک گذاری: