انتخاب یک درب تاثیر بسیاری در نمای ساختمان دارد به همین جهت انتخاب درب استیل یا درب آهنی و شناخت انواع آن تاثیر بسیاری فضای ساختمان خواهد داشت.
طراحی و ساخت درب استیل به توجه به نیازهای مختلف و انواع آن ، ابعاد و اندازه های مختلفی دارد .کارگاه مجموعه گام استیل با سال ها تجربه در زمینه طراحی درب استیل ، ساخت درب استیل ، درب ورودی ساختمان ، درب پارکینگ و درب اداری آماده همکاری و مشاوره می باشد.

ساخت درب استیل برای اماکن مختلف نظیر :  درب ورودی ساختمان ، درب پارکینگ و... نیاز به مراحل خاص دارد که باید بصورت دقیق و به ترتیب طی شود تا با بهترین حالت و امکان در اختیار مشتری قرار گیرد.ساخت درب استیل توسط مجموعه گام استیل طبق مراحل زیر انجام می شود :

نرده استیل

نرده استیل یکی از محصولاتی است که در برخی از خانه ها ، آپارتمان ها ، مغاره ها و راه پله ها مورد استفاده می باشد.این محصول به علت شکل زیبا و جنس استیل و براق خود این زیبایی را به محیط منتقل می نماید ، همچنین از آبکاری طلایی بر روی نرده و شیشه می توان استفاده کرد تا زیبایی راه پله و محیط را دوچندان کند.طراحی و ساخت نرده راه پله نیاز به تجریه و خلاقیت دارد تا براساس محیط ساخته و نصب شود.گام استیل به عنوان یک مجموعه با تجربه در زمینه طراحی  و ساخت نرده استیل فعالیت دارد.

نرده استیل 304

یکی از ارکانی که در نرده استیل و حفاظ استیل استفاده می گردند، راد ( پیچ متری ) و میل گرد می باشند. مجاورت آهن در کنار استیل به دلیل وجود فریوم سبب زنگ زدگی شده و این خوردگی روی نرده استیل 201 و حفاظ استیل 201 پخش می گردد. به همین دلیل اگر نرده استیل 201 و حفاظ استیل  201 در کنار آهن قرار بگیرند زنگ آهن روی حفاظ استیل  201 و نرده استیل 201 ریخته و باعث زنگ زدگی آن ها می شود.

راه‌ پله‌ها می‌توانند یكی از مهم‌ترین فضاها در طراحی یك خانه باشند، اما اكثرا یا نادیده گرفته و یا فراموش می‌شوند. یك راه‌پله خوب و باكیفیت گذر از یك سطح را به سطحی دیگر راحت و بی‌خطر می‌كند و معمولا یك فضای عمومی را به یك فضای خصوصی وصل می‌كند كه این تغییر فضا به خوبی توسط آن انجام می‌شود. راه‌پله باعث می‌شود تا طراحی فضاهای پیرامونی و پایین آن هماهنگی و یكپارچگی بیش‌تری پیدا كند و در عین حال شما را دعوت به رفتن به فضای خصوصی طبقه بالا می‌كند.

پله ها جزو المان های جذاب و دوست داشتنی محسوب می شوند، المانی که به ما اجازه می دهند تا دو فضا در دو ارتفاع مختلف را تجربه کنیم. اما در این میان پله گرد استیل برای ما از جذابیت بیشتری برخوردار است، پله هایی که در میان حضور انبوه عناصر عمودی حسابی خودنمایی می کنند .