پرش به محتوا

پله استیل

معرفی پله استیل

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین انواع راه پله هایی می باشد که با داشتن ویژگی ها و قابلیت های بسیار در اولویت انتخاب بسیاری کاربران و مشتریان واقع می شود. در دنیای امروزه با در نظر گرفتن تحول عظیمی که در صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازی به وجود آمده است شاهد ارائه و اجرای انواع راه پله ها با بهره مندی از متریال ها و مصالح مختلف می باشیم که با توجه به رشد شهرنشینی آپارتمان ها و ساختمان های دوبلکس افزایش یافته که این موضوع سبب افزایش تعداد تقاضای اجرای راه پله ها در فضای داخلی خانه شده است.

پله استیل به انواع پله هایی اطلاق می شود که به منظور ارتباط بین دو سطوح مختلف به شکل تمام استیل طراحی می شود البته برای جنس کف پله ها می توان از متریال های مختلفی از جمله شیشه، چوب، پلکسی و … بهره مند باشیم.

برای اجرای این نوع پله ها در محیط کاری یا در خانه بایستی فضای کافی در اختیار داشته باشید همچنین با توجه به انواع مختلف آن، نصب در انواع روش های مختلفی قابل اجرا می باشد که برای کیفیت اجرای این نوع پله ها باید کار را به افراد مجرب و حرفه ای در این زمینه سپرد که به این منظور می توانید با ورود به وب سایت آنلاین ما بهترین طراحان را به نصب پله های استیل به خدمت خود درآورید. در ادامه مقاله در خصوص انواع مختلف پله های استیل و هزینه اجرای این نوع پله ها صحبت خواهیم کرد لطفا با ما همراه باشید.

انواع پله استیل

همانطور که در بخش قبلی ذکر کردیم پله استیل در انواع سبک های مختلف با طراحی های متنوع قابل اجرا بوده و بر اساس نوع سلیقه و انتخاب مشتریان تحت نظارت بهترین طراحان نصب و اجرا می شود که از جمله انواع مختلف این نوع راه پله می توان به پله های مفصلی، پله های دوبلکس، پله های نواری و پله های مارپیچ یا حول محور اشاره نمود.

هر یک از انواع ذکر شده متناسب با فضای هر ساختمان قابل اجرا بوده و به این منظور ابتدا طراح باید ساختمانی که این نوع راه پله اجرا خواهد شد را به دقت بررسی نموده و بر اساس نوع سلیقه و انتخاب مشتری و مناسب بودن گزینه مربوط در فضایی که در اختیار دارد، گزینه مناسبی را در انتخاب نهایی خود قرار خواهد داد.

پله مفصلی دارای قطعاتی مجزا بوده که به یکدیگر وصل شده و به شکل یک دست درآمده است در این نوع راه پله ها، کف پله قابلیت حرکت به هر زاویه ای را دارا می باشد به جرات می توان گفت این نوع راه پله ها با توجه به ظاهری مدرن و شیک از زیباترین و محبوب ترین انواع مدل پله های استیل محسوب می شود.

پله دوبلکس

پله دوبلکس یکی از جذاب ترین و لوکس ترین انواع این راه پله ها بوده و در زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان تاثیر بسیاری را داراست. انتخاب این روش برای فضاهای محدود یک روش کارآمد بوده و اغلب ساختمان سازان و معماران این نوع راه پله را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند هم چنین امنیت بالا و زیبایی بی نظیر این راه پله ها از مهمترین دلایل جذب مشتریان به سوی خود می باشد.

پله استیل-2
پله استیل-2

پله نواری

در روزهای اخیر انتخاب پله نواری در میان مخاطبان و کارفرمایان بسیار افزایش یافته است و دلیل این امر زیبایی ظاهری و سهولت اجرای این نوع راه پله ها می باشد. در اجرای این نوع راه پله ها بایستی به سبک دکوراسیون داخلی خانه دقت داشته و با در نظر داشتن نمای کلی به طراحی و ساخت این راه پله ها اقدام نمود.

با توجه به درخواست و انتظار خریدار ابعاد این مدل پله های استیل قابل تغییر میباشد البته باید اندازه حداقلی آن رعایت شود که در ابعاد 180 در 180 سانتی متر پیاده سازی می شود. جنس این محصول اغلب از آهن رنگ شده یا فولاد ضد رنگ می باشد و زاویه چرخش این راه پله ها بسته به ارتفاع کف تا سقف ساختمان و شعاع موجود در گردش پاگردها در انواع مختلفی قابل اجرا می باشد.

پله اسپیرال حول محور یا یکی از بهترین و جذاب ترین انواع این نوع راه پله بوده و برای مکان هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند بهترین گزینه به شمار می رود. جنس ستون اصلی در این پله ها از لوله استیل یا لوله آهنی بوده و هم چنین چهار چوب آن از پروفیل استیل می باشد که این امر سبب استحکام بالا و مقاومت بی نظیر این راه پله ها می شود.

پاخور کف این پله ها در انواع متریال های مختلف از جمله سنگ طبیعی یا مصنوعی و از جنس شیشه نیز می تواند باشد. فاصله هر کف پله از یکدیگر باید 15 تا 17 سانتی متر و قسمت عرض جلویی کف پله ها از 30 تا 35 سانتی متر را در برمیگیرد. کیفیت طراحی و اجرای راه پله های استیل حول محور از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و باید تمامی دقت و حساسیت لازم برای اجرای این راه پله به کار برد.

قیمت پله استیل

قیمت پله با توجه به عوامل متعدد از جمله ابعاد پله ها، نوع مصالح استفاده شده، کیفیت متریال ها و قطعات، دستمزد طراحان و شیوه نصب آن بستگی دارد از این رو تعیین نرخ ثابتی برای خرید و اجرای این نوع راه پله ها صحیح نمی باشد.

در حالت کلی می توان گفت قیمت پله های استیل بر اساس متر مربع هر عدد کف پله ساخته شده مشخص می شود و در مقایسه با پله شیشه ای از نرخ مناسبی برخوردار می باشد کاربران می توانند با برقراری تماس با همکاران پشتیبانی ما اطلاعاتی در خصوص هزینه تقریبی خرید و پیاده سازی این نوع پله ها در فضای مدنظر خود را کسب کنند.

کیفیت طراحی

راه پله های استیل به دلیل داشتن زیبایی ظاهری و مقاومت بسیار بالا برای تاثیرگذاری در دکوراسیون داخلی خانه بهترین گزینه به شمار می رود و افراد اغلب از این نوع راه پله ها در محیط های داخلی و خارجی ساختمان استفاده می کنند که با توجه به کاربردی بودن این پله ها شاهد استفاده از آن در زمینه های مختلفی می باشیم.

طراحان و معماران ما با بهره مندی از ایده های نوین در طراحی و اجرای پله های استیل توانسته اند نظر و پسند مشتریان را به دست آورده و تحسین همگان را برانگیزند. از این رو به وضوح می توان گفت کیفیت طراحی پله از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

سفارش پله

کاربران و مخاطبان به منظور سفارش پله های استیل می توانند از وب سایت گام استیل اقدام نموده و با بررسی نمونه های اجرایی توسط طراحان حرفه ای بهترین و مناسب ترین گزینه را از میان انواع مختلف راه پله های مد نظر خود را سفارش کنند.

آیا از این مقاله خوشتان آمد؟

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest